Mlody Ksiegowy
Edukadr szkolenia

Programy niezbędne w księgowości i nie tylko.

POBIERZ WAŻNE DLA CIEBIE PROGRAMY

1.POBIERZ PROGRAM DO ROZLICZEŃ Z ZUS "PŁATNIK"-TU POBIERZ

 

Przeczytaj co zmieniało się w nowej wersji płatnika 8.01.001

Aktualizacja do programu Płatnik wersja 8.01.001A pobierz ---->aktualizacja

2.DRUKI I FORMULARZE IPS -POBIERZ TUTAJ

 

Druki IPS to zupełnie darmowy program, który pozwala w sposób bardzo sprawny wypełniać i drukować wybrane druki urzędowe. Daje możliwość korzystania z wielu wzorów pism bez wystosowania opłat licencyjnych. Polski, darmowy program Druki IPS posiada wiele możliwości, które zrobią to, czego przeciętny użytkownik sam nie umiałby w tak krótkim czasie wykonać. Braki i błędy wyświetla w formie krótkich informacji, a ponadto pozwala edytować wpisywane kwoty za pomocą sumatora lub wzorów. Ściągnij za darmo najnowszy Druki IPS i ułatw sobie wypełnianie różnego rodzaju dokumentów.

 

3.PROGRAM KSIĘGOWY "KSIĘGA EXPRESS STD 5.1.01"-POBIERZ TUTAJ

Bezpłatna odmiana komercyjnego programu finansowo-księgowego Księga Express PRO firmy TGSoft. Program umożliwia prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Rejestrów Sprzedaży i Zakupów VAT, a także sporządzanie deklaracji PIT-5, PIT-5L, VAT-7, VAT-7K. Pozwala na prowadzenie kartoteki kontrahentów, rozliczanie wspólników, automatyczną aktualizację rejestrów VAT na podstawie dokonanych wpisów do KPiR.

Druga ścieżka dostępu do pobrania programu-tutaj

Bardzo przyjemny i prosty w obsłudze program-dla małych firm gorąco polecany.Więcej o programie czytaj tutaj

VATowiec 3.85----->>POBIERZ TUTAJ

Darmowy program finansowo-księgowy z obsługą magazynu i sprzedaży.

 

 

VATowiec umożliwia prowadzenie zarówno tzw. uproszczonej jak i pełnej rachunkowości (wieloletni plan kont, bilans, obroty), rejestrów sprzedaży i zakupów VAT, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, obsługę kasy i rachunków bankowych, rozliczanie kosztów eksploatacji pojazdów, produkcję z kompletacją i wiele innych. Program pozawala też na wystawianie faktur (także seryjne), obsługę wielu magazynów, prowadzenie katalogu towarów i usług itp. Dużą zaletą programu jest wielojęzyczność i wielowalutowość (bank, kasa, rozrachunki, FK) z możliwością wystawiania faktur w kilku językach. VATowiec posiada także szereg innych ciekawych funkcji takich jak np. księgowania do dowolnego okresu (brak zamknięć okresów w zamian występuje blokada okresu).

Pozwala na obsługę wielu firm, współpracuje z urządzeniami fiskalnymi firmy POSNET

 

4.SUPER DRUK 4.0.00-PROGRAM UMOŻLIWIAJĄCY PRZYGOTOWANIE I WYDRUKOWANIE POLECEŃ PRZELEWÓW BANKOWYCH DO ZUS, US,PODATKI-POBIERZ TUTAJ.

Program przeznaczony do przygotowywania przelewów i wpłat gotówkowych m. in. dla Urzędu Skarbowego czy ZUS. Wśród funkcji oferowanych przez aplikację na uwagę zasługuje możliwość natychmiastowego dostępu do danych z lat ubiegłych, praca w sieci czy możliwość budowania własnych filtrów przy wyborze danych.

5. KALKULATOR AMORTYZACJI 5.05-POBIERZ TUTAJ


 

 

 

Bardzo sympatyczny programik umożliwiający dokonanie obliczeń amortyzacji.

Kalkulator Amortyzacji umożliwia:
1) naliczenie amortyzacji wg jednej z następujących metod:
a) liniowej,
b) degresywnej,
c) 30 % w pierwszym roku w następnych latach
wg metody liniowej,
d) 30% w pierwszym roku w następnych latach wg metody
degresywnej z uwzględnieniem tzw. premii amortyzacyjnej art.22k
ustęp 6 (ustawy o PIT) i art16k ustęp 6 (ustawy o CIT).
2) eksport danych do Excela,
3) wydruk planu amortyzacji wg wybranej metody,
4) wydruk dokumentu OT (przyjęcie do użytkowania),
5) wydruk dokumentu LT (likwidacja środka trwałego),
6) wydruk dokumentu MT (zmiana miejsca użytkowania
środka trwałego),
7) szczegółowa klasyfikacja GUS w formie wygodnego
drzewa z pełnym opisem grup i stawek.

Łatwa obsługa-bardzo pomocny.Polecam

6. KADROWIEC 2.76 PROGRAM KADROWO-PŁACOWY-WERSJA DARMOWA. POBIERZ TUTAJ.

 

 

 

 

Bardzo udany program i do tego bezpłatny. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje umożliwiające prowadzenie kartotek osobistych. Dane wprowadzone do kartotek osobistych mogą być sortowane, filtrowane oraz eksportowane do wybranych formatów.
Program zawiera również moduł zestawień, który umożliwia tworzenie przydatnych raportów. Pozostałe funkcje: płace (lista płac, wynagrodzenia, ubezpieczenia, przelewy), archiwizacja danych, słowniki, umowa zlecenie, etaty, kariera, historia pracy, itd.

Więcej o liście płac i wynagrodzeniach-czytaj tutaj

7. FAJNY PROGRAMIK W WERSJI DARMOWEJ DO WYSTAWIANIA FAKTUR I NIE TYLKO - FAKTURKA 1.46 -->>POBIERZ TUTAJ

Program do wystawiania faktur - spróbowaliśmy, działa nieżle. Pozatym umożliwia prowadzenie kartotek kontrahentów, produktów i usług (bez stanów magazynowych) oraz prowadzi prosty rejestr wystawionych faktur. Największym plusem programu Fakturka, obok faktu, że jest on darmowy, jest edytor wydruków, który umożliwia dowolne definiowanie wyglądu faktury oraz sposób liczenia wartości faktury (od cen netto lub brutto).

Dodatkowymi zaletami Fakturki są: możliwość wydruku przelewu/wpłaty do banku, noty korygującej, nadruku danych na kopertach oraz stabilna praca i brak widocznych błędów w odróżnieniu od innych (często amatorskich) bezpłatnych programów do wystawiania faktur.

więcej o programie na stronie fakturka.eu

 

8.ROZLICZ PIT ROCZNY-POBIERZ PROGRAM, KTÓRY UŁATWI CI TO ZADANIE.POBIERZ TUTAJ

 

 

jak radzić sobie z PITami rocznymi? czytaj tutaj